Magnet Source MFSM24RX Magnetic Sweeper with Release
SKU 1118991
Availability:
CTL - Tortola
0
CTl - Virgin Gorda
0
CTL WAREHOUSE DC
4
Product Details
These push-type sweepers feature 24 in and 14 in sweeping widths, 48 in sturdy handle and 6 in Dia rubber wheels. Quickly drop collected scrap metal by pulling back on the release handle. These sweepers are incredibly strong and well built, yet very affordable.